Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Влада сама винна у тому, що західні журналісти називають конфлікт на Донбасі «громадянською війною»
2016-05-13 16:53:00

Віктор Балога: Влада сама винна у тому, що західні журналісти називають конфлікт на Донбасі «громадянською війною»

Комітет ВР у закордонних справах просить світові ЗМІ не називати конфлікт на Донбасі громадянською війною. Повністю підтримую позицію колег по парламенту. Вторгнення сусідньої держави - це акт агресії, а не громадянська війна. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Однак, на думку політика, журналістів з Британії, за великим рахунком теж немає в чому винити. Бо те, що відбувається на Сході, наш Президент сам вважає антитерористичною операцією.

 

«Ми не розірвали дипломатичні відносини, ми не відкликали посла, ми продовжуємо торгувати з Росією, наш Гарант має на території держави-агресора бізнес, а кум лідера РФ - більш бажаний гість на Банковій, ніж будь-який український політик, який любить свою країну, але має не таку позицію, як би хотілося Президенту», - зазначив політик.

 

За його словами якби Україна називала речі своїми іменами, а головне - підкріплювала слова конкретними діями, жоден поважаючий себе західний журналіст, не посмів би назвати вторгнення на територію України "громадянською війною".

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі