Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога пропонує заборонити компаніям офшорного походження приймати участь в державних закупівлях
2016-05-17 13:07:00

Віктор Балога пропонує заборонити компаніям офшорного походження приймати участь в державних закупівлях

Зареєстрував у ВР законопроект щодо внесення змін до закону «Про публічні закупівлі», яким пропонується заборонити компаніям офшорного походження приймати участь в державних закупівлях. Про це повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Мотивація такого кроку проста і зрозуміла: якщо ми не можемо заборонити діяльність офшорних компаній, то потрібно принаймні усунути їх від державних коштів. Бо вони не лише не платять податки, а й вимивають ресурси з економіки України. А це – подвійне зло», - зазначив народний депутат.

 

За його словами це ще й питання прозорості, оскільки ні для кого не є секретом, що за іноземними назвами ховаються українські олігархи і чиновники, які навчилися грабувати державу.

 

«Тому, пропоную заборонити компаніям-нерезидентам з офшорних зон приймати участь в тендерах. Хочуть працювати – нехай перереєстровуються в Україні, платять тут податки і залишають бюджетні гроші в нашій економіці. А панамські компанії нехай борються за підряди в Панамі», - підсумував Віктор Балога.

 

Посилання на документи 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі