Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Відмовляючись оголошувати референдум про статус окупованих територій, влада плодить нові жертви
2016-05-30 14:05:00

Віктор Балога: Відмовляючись оголошувати референдум про статус окупованих територій, влада плодить нові жертви

Ще один день приніс втрати на фронті. Ще кілька родин не діждуться з війни сина, батька, чоловіка, брата. Наших "стратегів" із Банкової та Генштабу, схоже, ці жертви не хвилюють. Бо для посадових осіб, які особисто відповідають за вихід із війни, бойові втрати - це лише статистика. На це звернув увагу голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Більше того, вони постійно талдичать, що міфічний "мирний план" Президента Порошенка виконується, бо жертв менше, ніж рік тому. Раджу цим "діячам" сказати про це родичам полеглих. Упевнений, що у відповідь почують весь асортимент вишуканої лайки і прокльонів. Бо те, що для начальників - рядок у щоденному звіті, для батьків і дружин загиблих - невідновна втрата», - зазначив політик.

 

За його словами Банкова, свідомо затягуючи з врегулюванням на Сході, по суті асистує убивцям українських воїнів. Відмовляючись оголошувати референдум про статус окупованих територій, влада в Києві плодить нові жертви. Це - злочинне невиконання посадових обов'язків, за яке передбачений тюремний строк.

 

«Рано чи пізно це зволікання ляже в обвинувачувальний вирок нинішньому військово-політичному керівництву. Пан Порошенко явно розраховує, що "пропетляє" з Донбасом до завершення строку і піде на нове коло. Ціна такого розрахунку - щоденні фронтові втрати. Думаю, що скоро країні набридне платити таку ціну», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі