Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Житомирський Єдиний Центр закликає владу розвивати велосипедну інфраструктуру
2016-05-31 13:17:00

Житомирський Єдиний Центр закликає владу розвивати велосипедну інфраструктуру

Житомирські єдиноцентристи звертають увагу влади на необхідність розвивати велосипедну інфраструктуру. Про це заявили в обласній організації партії до свята «Велодня», який відбувся в області.

За інформацією управління патрульної поліції лише у місті Житомирі, цього року до свята приєдналися 1,5 тисячі учасників.

 

Партійці зазначили, що останнім часом помітно активізувався велосипедний рух, який об'єднує не тільки любителів активного відпочинку та здорового способу життя, а й людей, які все частіше використовують велосипедний транспорт для поїздок на роботу, та у побутових справах. Однак головною проблемою цього руху є відсутність велосипедної інфраструктури.

 

 

За словами партійців створення сучасної інфраструктури для велосипедистів значно полегшило б життя як самим любителям цього двоколісного транспорту, так і багатьом автолюбителям.

 

Єдиноцентристи закликали владу розвивати велосипедну інфраструктуру. Це, наприклад, будівництво та облаштування велодоріжок з єдиним маркуванням, організація веломаршрутів між спальними районами і центром, збільшення кількості велопарковок.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі