Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Закарпатські Єдиноцентристи закликають до публічності та відкритості роботи міських та районних рад
2016-06-01 08:45:00

Закарпатські Єдиноцентристи закликають до публічності та відкритості роботи міських та районних рад

Органи місцевого самоврядування повинні інформувати населення про чергове засідання з переліком всіх питань порядку денного. Так вважають у Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

“Громадськість має право знати дату і час проведення сесій. Це гарантує стаття 46 нормативно-правового акту. Закон констатує, що органи місцевого самоврядування зобов'язані доводити до відома населення про її скликання. Однак, не всі районні ради Закарпаття чітко виконують закон,”- наголошує депутат Ужгородської районної ради від Єдиного Центру Наталія Мигалина.

 

На її переконання за 10 днів до проведення сесії органи місцевого самоврядування зобов'язані інформувати громадськість про засідання, проте досить часто цим законом нехтують. Наталія Мигалина зазначає, що проблеми з інформуванням є, і мова не лише про проведення сесій, а й про роботу постійних комісій.

 

«Хотілося б, щоб депутати заздалегідь знали, коли буде сесія. І,звичайно, про хід і результати сесії повинна знати громада, адже під час засідань виносяться серйозні питання, які турбують жителів. На даний час населення недостатньо інформоване про дії і рішення депутатського корпусу, а це не є правильним. Вважаю, що робота всіх районних рад Закарпаття повинна бути максимально публічною і відкритою», - зазначила єдиноцентрист.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі