Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Президент поставив ситуацію на Донбасі на паузу і не пропонує жодного рішення з її розблокування
2016-06-09 10:42:00

Віктор Балога: Президент поставив ситуацію на Донбасі на паузу і не пропонує жодного рішення з її розблокування

Вітаю керівника зовнішньої політики України Президента Порошенка з черговим "успіхом" на міжнародному напрямку. Це досягнення: вже вдруге за останній місяць палата парламенту Франції закликала свій уряд зняти санкцій проти Росії. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами подібний прецедент у французькому парламенті стався наприкінці квітня. І Києву, після першого тривожного дзвінка, треба було негайно почати діяти.

 

«Міністр Клімкін, посол у Франції, наш представник в ЄС, делегати в ПАРЄ - всі б мали не вилазити з Парижа. Аргументувати, переконувати, домагатися - як офіційно, так і неформально. Координувати ці зусилля мала б Банкова. Нічого цього ми не бачили. Напевно тому, що нічого і не робилося», - зазначив Віктор Балога.

 

Однак, на думку політика, головне - в іншому. Президент Порошенко поставив ситуацію на Донбасі на паузу і не запропонував ні нам, ні Заходу жодного рішення з її розблокування. Він розраховує, що якимось чином вирішить увесь клубок проблем через пару років, щоб забезпечити своє переобрання на другий термін.

 

«Ця гра - небезпечна для України. Бо Росія на паузі не стоїть. Її дипломати, розвідники і лобісти в Європі працюють на повну. Підкуповують політиків і експертів, створюють нові майданчики впливу в офіційних структурах і ЗМІ, серед лідерів громадської думки», - зазначив політик.

 

За його словами Москва врешті-решт зможе добитися скасування санкцій.

 

«Це автоматично зробить її сильнішою. І що потім захоче Путін - залишається лише гадати. Однак якщо на Донбасі знову запрацюють "гради" - новий виток війни братиме початок із рішень, прийнятих через апатію і безсилля офіційного Києва», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі