Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Єдиноцентриста Андрія Блінова зареєстровано кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №114
2016-06-15 11:41:00

Єдиноцентриста Андрія Блінова зареєстровано кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №114

Голову Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрія Блінова зареєстровано кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №114 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2015 року. Про це повідомили в Луганській обласній організації Єдиного Центру.

У своїй програмі Андрій Блінов виступає за проведення загальнонаціонального референдуму щодо подальшої долі окупованої частини Донбасу, з подальшою імплементацією його результатів.

 

Кандидат у народні депутати пропонує конкретний план дій, щодо вирішення соціально-економічних проблем на Сході України, які виникли у зв’язку з бойовими діями і знищенням інфраструктури регіону.

 

Так, зокрема, на думку Андрія Блінова, потрібно відновити приватні домогосподарства і об’єкти комунальної та державної власності, які постраждали в наслідок бойових дій. Також необхідно запровадити дієву адресну допомогу особам, які змушенні були залишити своє постійне місце проживання.

 

Крім цього кандидат у народні депутати пропонує активізувати роботу по залученню іноземної фінансової та матеріальної допомоги для розвитку місцевих громад Сходу України.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі