Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Єдиноцентрист Василь Губаль подав депутатські звернення, щодо ремонту доріг і будівництва шкільної їдальні
2016-06-16 13:38:00

Єдиноцентрист Василь Губаль подав депутатські звернення, щодо ремонту доріг і будівництва шкільної їдальні

Депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Василь Губаль під час другого пленарного засідання третьої сесії облради VІІ скликання подав три депутатські звернення. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

«Скористався нагодою порушити на сесії обласної ради важливі для рідної Хустщини теми. Виголосив три депутатські звернення», - зазначив Василь Губаль.

 

За його словами перше звернення стосується будівництва й облаштування шкільної їдальні у Березові. Це дуже потрібно селу. І цей проект був у переліку об’єктів, що мають фінансуватися у рамках співпраці Закарпаття із краєм Височина Чеської Республіки.

 

«Але з причин, на моє переконання, суто політичних, він був виключений зі списку. Як на мене, це неприпустимо. У школі села Березово навчаються близько 450 дітей і їхній комфорт не має залежати від чиїхось політичних ігор та антипатій. Переконливо прошу не відкладати це питання надовго, адже все є для того, щоби взятися за роботу: і порозуміння з чеськими партнерами, і вже виготовлена проектно-кошторисна документація", - зауважив Василь Губаль.

 

Два інші звернення стосуються ремонту доріг. Депутат просить про невідкладне вирішення проблем на двох шляхах із найбільш проблемних.

 

«Прошу внести в перелік проектів, фінансування яких може бути здійснено коштом Фонду регіонального розвитку, ремонти дороги місцевого значення Горінчово-Монастирець Хустського району. А також – дороги Липча-Свалява-Перечин. Її стан геть поганий, а краяни знають, як вона важлива і в разі, коли нарешті приділять увагу, як може спростити сполучення між містами і селами цього напрямку», - зазначив депутат.

 

Усі три звернення депутата обласна рада підтримала і спрямувала до облдержадміністрації на виконання.

 

«Спасибі колегам-депутатам і чекаємо результатів», - підсумував Василь Губаль.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі