Позиція партії друкуватиДрукувати

Релігія

Віктор Балога: Мовчання президента щодо об’єднання церков наносить пряму шкоду
2016-06-17 15:50:00

Віктор Балога: Мовчання президента щодо об’єднання церков наносить пряму шкоду

Вчора Верховна Рада ухвалила звернення до Вселенського Патріарха щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Є позиція церков з цього питання. Але дивно, чому своє слово досі не сказав Президент? На це звернув увагу голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«У 2008-му році, коли я особисто займався цим питанням, Глава держави був безумовним прихильником об’єднання церков і відкрито про це заявляв. Більше того, не дивлячись на політичні розбіжності, тоді нам вдалося консолідувати позицію усіх гілок влади. І хоча формально церква відділена від держави, це питання національної єдності і національної безпеки. Тому не може знаходитися поза сферою уваги перших осіб держави», - зазначив політик.

 

На його думку мовчання президента Порошенка наносить пряму шкоду. А відсутність його позиції дає підстави вважати, що він не є прихильником створення Помісної Православної Церкви.

 

«Якщо я не правий – нехай спростує мої слова і виступить з чіткою і зрозумілою заявою в підтримку вчорашнього звернення Верховної Ради. Розумію, що ні для кого не є секретом, прихожанином якої церкви є Петро Порошенко. Але, якщо він президент, то про особисті симпатії потрібно забути. Бо другого шансу доведеться чекати набагато довше, ніж триває каденція однієї особи на посаді Глави держави», - вважає Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі