Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Закарпатські єдиноцентристи закликають облраду кошти з вільних залишків бюджету спрямувати на допомогу важкохворим закарпатцям
2016-06-21 09:24:00

Закарпатські єдиноцентристи закликають облраду кошти з вільних залишків бюджету спрямувати на допомогу важкохворим закарпатцям

Унікальна програма "Турбота", яка функціонує на Закарпатті вже більше десяти років і одним із пунктів якої є надання матеріальної допомоги важкохворим закарпатцям, через недофінансування може припинити своє функціонування. Про це заявили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

«Керівництво Закарпатської обласної ради вже майже протягом року абсолютно нічого не робить для того, аби програма й надалі допомагала важкохворим», - єдиноцентрист Василь Скрип.

 

За його словами у цьому році програма “Турбота” профінансована тільки на 1 млн.900 тис.грн. і це тільки завдяки фракції Єдиного Центру.

 

«Ми в березні, коли нам запропонували з вільних залишків бюджету кошти в розмірі 1 млн.900 тис.гривень спрямували на програму "Турбота", для придбання слухових апаратів, які потрібні дітям, що народилися з вадами слуху. Хоча, могли насправді спрямувати й на щось інше. Та на засіданні фракції одноголосно вирішили - саме для потреб хворих закарпатців. Ми сподівалися, що до Єдиного Центру приєднаються й інші політичні сили, і вони теж спрямують кошти на ці ж потреби, однак, на жаль, цього не сталося", - зазначив депутат фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді Василь Скрип.

 

Він підкреслив, що коштів, які спрямовуються для надання матеріальної допомоги важкохворим закарпатцям, котрі потребують дороговартісного лікування, катастрофічно бракує.

 

Депутат повідомив, що на даний час уже розглянуто близько 100 справ щодо надання матеріальної допомоги важкохворим закарпатцям, на які медична комісія при департаменті охорони здоров'я Закарпатської ОДА надала позитивні рішення, однак жодної копійки цим людям не виділено, бо програма “Турбота” коштами не поповнюється.

 

"Якщо справи так підуть й далі, то я переконаний, що ми нікому не зможемо допомогти. Потрібно кардинально щось змінювати. На наступне засідання Закарпатської облради, яке відбудеться приблизно через місяць, депутатський корпус буде ділити вільні залишки за півріччя. Моя пропозиція така: ми, депутати Закарпатської обласної ради, повинні мінімум 10% тих коштів спрямувати на розвиток програми “Турбота”. В іншому випадку унікальна програма допомоги важкохворим закарпатцям може зникнути,” - наголосив Василь Скрип.

 

Він закликав Закарпатську обласну раду не допустити, аби програма "Турбота" припинила своє функціонування на Закарпатті і спрямувати мінімум 10% коштів з вільних залишків бюджету за півріччя на розвиток програми "Турбота".

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі