Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Єдиноцентрист Петро Добромільський ініціював звернення Закарпатської облради до керівництва держави щодо підвищення пенсій українцям
2016-06-22 09:57:00

Єдиноцентрист Петро Добромільський ініціював звернення Закарпатської облради до керівництва держави щодо підвищення пенсій українцям

За ініціативою депутата Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Петра Добромільського під час другого пленарного засідання третьої сесії облрада прийняла звернення до центральної влади, в якому йдеться про необхідність збільшення пенсій українським пенсіонерам. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців даній ініціативі передувало звернення мешканця Закарпаття, пенсіонера, що прийшов до зали засідань обласної ради й попросив допомогти, якось вплинути на владу країни щодо збільшення пенсій, оскільки на мінімальне пенсійне забезпечення на сьогоднішній день неможливо вижити, сума пенсії не дає можливості пенсіонерам навіть придбати ліки та сплатити комунальні послуги.

 

Петро Добромільський закликав колег по депутатському корпусу на дане звернення закарпатця зреагувати одразу ж, не чекати наступної сесії та не витрачати час на процедурні оформлення.

 

“Мене не дивує, що до зали обласної ради приходять громадяни і просять допомоги, бо з тим пенсійним забезпеченням, яке сьогодні на місяць виділяє держава, вижити вже неможливо. Тому я відразу вирішив поставити це питання на голосування, хоча у нас навіть не було тексту звернення. Однак, зараз немає часу чекати наступної сесії, бо людям потрібно жити вже сьогодні. Не знаю, наскільки результативним буде наше звернення збільшити пенсії на території України, але мовчати - це теж не вихід. Ми будемо максимально часто звертати увагу парламентарів на місцеві проблеми, які вже набули загальноукраїнського значення. Якщо уряд знайшов можливість виділити на субсидії 60 млрд. грн., то нехай відшукає кошти й на підвищення пенсій”, - зазначив Петро Добромільський.

 

Ініційоване єдиноцентристом звернення обласна рада підтримала, "за" проголосували 43 депутати.

 

«Сподіваємося, що дане звернення депутатів обласної ради не буде лише ще одним з тих численних звернень до уряду, Президента, Верховної Ради, на які влада реагує тільки надсиланням звичайної письмової відповіді, а проблеми людей так і залишаються невирішеними й надалі», - зазначили закарпатські єдиноцентристи.

 

Партійці закликають владу країни реагувати на звернення громадян реальними дієвими кроками, які б приносили в життя українців позитивний результат, а не суто формальними відписками.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі