Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Влада прийме будь-який сценарій по Донбасу, тільки б не заважали красти і виводити гроші в офшори
2016-06-22 17:06:00

Віктор Балога: Влада прийме будь-який сценарій по Донбасу, тільки б не заважали красти і виводити гроші в офшори

Не важко здогадатися, чому саме зараз в Україну приїжджає Вікторія Нуланд. Думаю, її візит та інформація про те, що в найближчі тижні може бути проголосовано закон про вибори на окупованих територіях – не простий збіг обставин. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами позиція Штатів є зрозумілою. Президент Обама хоче піти з посади без «хвостів». Тому, його влаштовує будь-який варіант, який можна назвати мирним врегулюванням конфлікту. Росія теж не протии. Санкції знімуть, або пом’якшать, контроль над Донбасом залишиться, вплив на Україну – лише посилиться.

 

«А яка позиція України? Її немає і не було з самого початку. Наша клептократична влада з радістю прийме те, що пропонують, тільки б не заважали красти і виводити гроші в офшори. Але є проблема – як ці вибори «продати» спочатку народним депутатам, не всі з яких втратили совіть, і народу України, який проливає кров на Сході», - зазначив політик.

 

За його словами не важко здогадатись як будуть продавлювати цей «мир» через ВР – гроші і посади, або обшуки, погрози і кримінальні справи.

 

«Але народ не купиш і не залякаєш. Тому, які б там темники не готувалися, це голосування однозначно стане початком кінця нинішньої влади. Головне, щоб цей кінець був мирним», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі