Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Президента допомогти закарпатцям які постраждали від злив з градом
2016-06-23 11:27:00

Віктор Балога звернувся до Президента допомогти закарпатцям які постраждали від злив з градом

Друзі, як ви знаєте, два дні тому Закарпаттям пронеслася стихія, яку кваліфікували як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня. Град, розміром з куряче яйце, побив домівки, автомобілі і урожай. На це звернув увагу голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

За його словами лише за офіційними даними постраждало більше 7 000 будинків, не враховуючи об’єктів соціальної інфраструктури. Політик упевнений, що усі бачили ці кадри, на яких закарпатські дахи прошиті ніби від «Градів» у зоні АТО. Дякувати Богу, ніхто не загинув. Але картина страшна. Люди, в буквальному розумінні, залишилися без даху над головою, без урожаю. Грошей на ремонти зараз ні в кого немає.

 

«У цій ситуації цинізм влади Порошенка просто вбиває. З бюджету області на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації виділено аж 1,5 мільйона гривень. Всередньому це менше 10 доларів на один постраждалий будинок, не враховуючи автомобілі і урожай. Це не те, що не допомога – це навіть на милостиню не тягне. При нинішніх цінах, за щастя якщо цих 1,5 мільйона гривень вистачить на одну вулицю в маленькому селі Хустського, чи Виноградівського районів»,- зазначив політик.

 

На думку народного депутата якби клерки президента на Закарпатті мали мізки, можна було б оперативно виділити мінімум 50 мільйонів гривень з обласного бюджету і після відповідного комісійного оформлення, просити з резервного фонду ще мінімум 100 млн. гривень. Тоді реально можна людям допомогти відновити дахи.

 

«Пане Президенте, знаю Ви цей текст прочитаєте. Поставтеся до проблем закарпатців з розумінням. Люди в біді і самотужки з нею не справляться. У Ваших силах вплинути на уряд і сарафанного губернатора, щоб кошти негайно були виділені в необхідному обсязі. Зробіть нарешті хоча б щось хороше для Закарпаття, а люди добрі справи завжди оцінять», - з такими словами звернувся до Президента Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі