Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Війна вигідна цілому класу політиків і чиновників, які навчилися на ній збагачуватися
2016-06-29 09:31:00

Віктор Балога: Війна вигідна цілому класу політиків і чиновників, які навчилися на ній збагачуватися

Якщо ми хочемо завершити війну силою, думаю, буде важко. Якщо дипломатією, то ще важче. Найбільш реалістичний сценарій - це відмова від окупованих територій. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Проводимо референдум, запитуємо думку людей. Якщо більшість українців за те, щоб 95% території держави мали шанс на розвиток і процвітання, а не потрапили в залежність від решти 5%, то нехай собі керують», - вважає політик.

 

На його думку тоді не буде предмету війни. А якщо сепаратисти спробують піти далі - це вже інша розмова.

 

«Та й зрештою вони пішли лише туди, де їх підтримують. В Києві їх підтримують? Не підтримують. Тому і ловити їм тут нічого. В Полтаві, Миколаєві, Одесі підтримують? Не думаю. В Маріуполі підтримують? Якщо так, то буде те саме, що і в Донецьку», - зазначив політик.

 

На його переконання іншого сценарію для України просто не існує. Війна вигідна цілому класу політиків і чиновників, які навчилися на ній збагачуватися. Війна не потрібна лише народу, який бідніє і проливає кров.

 

«І лише народ на референдумі може розірвати це замкнене коло, в якому крутяться великі гроші і геополітичні інтереси більшості держав світу. Але де точно немає інстересу України», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі