Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Сергій Жук: Єдиноцентристи Харкова вимагають вжити заходів по боротьбі з незаконною торгівлею
2016-06-29 11:16:00

Сергій Жук: Єдиноцентристи Харкова вимагають вжити заходів по боротьбі з незаконною торгівлею

Літні кафе, торгівля з рук на території Привокзальної площі, в районі станцій метро «Холодна Гора» і «Центральний ринок» незаконні. Тож у Харківський міській організації Єдиного Центру вимагають від поліції та влади вирішити питання щодо незаконної торгівлі.

За повідомленнями ЗМІ декілька разів на тиждень представники відділу підприємництва та споживчого ринку адміністрації Холодногірського району проводять рейди по боротьбі зі стихійною торгівлею. Службовці виявляють масу критичних порушень. Це і несплата податків до бюджету і не оформлені в установленому порядку працівники, порушення вимог трудового законодавства. Відсутність дозвільних документів і санітарних книжок, повна антисанітарія, сміття.

 

За словами партійців дані порушення підпадають під 160-ту статтю Кодексу України про адміністративні порушення (торгівля з рук у невстановлених місцях), та інше. Як показує практика, штрафи від 17 до 119 гривень з конфіскацією або без торговців особливо не лякають, і після їх сплати вони знову повертаються на колишнє місце.
 
 

Голова Харківської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр» Сергій Жук  зазначив, що " існують загальноприйняті правила торгівлі на спеціально відведених для підприємців майданчиках - на ринках, торгових майданчиках і ярмарках.


 
Тому єдиноцентристи закликають прийняти більш рішучі заходи щодо вирішення цих проблем. Адже порушення є настільки суттєвими, що поліція та фіскальна служба повинні втрутитися і навести лад.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі