Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

З ініціативи Андрія Балоги в Мукачеві запровадять європейську модель еко-дитсадків
2016-07-01 09:31:00

З ініціативи Андрія Балоги в Мукачеві запровадять європейську модель еко-дитсадків

Ініціативу міського голови Мукачева, єдиноцентриста Андрія Балоги щодо впровадження в місті європейської моделі еко-дитсадків, з якою він нещодавно виступив, незабаром буде втілено в життя - в Мукачеві реалізують проекти з облаштування таких дитячих закладів. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців головна ідея створення еко-дитсадка - з раннього дитинства привчати дітей оберігати природу. Малечу вчать роздільному сортуванню відходів, привчають не викидати відпрацьовані батарейки та лампочки в смітник, пояснюючи, яку шкоду наносить це довкіллю, тощо.

 

"Привчати дітей до того, що природу треба охороняти, потрібно з самого раннього віку. І важливо - не просто їм про це казати, а пояснювати - чому це потрібно робити, як це робити, до чого це може призвести, якщо цього не робити, чим це загрожує довкіллю, людям, що саме шкодить природі, чому і т.д. Діти повинні це все розуміти, знати. Їх цьому треба вчити, привчати з ранніх літ", - зазначив керівник секретаріату Єдиного Центру Закарпаття Володимир Шкріба.

 

На думку єдиноцентристів дитсадки із системою екологічного виховання дітей - хороша і потрібна ініціатива. Такі заклади потрібні, не тільки Мукачеву.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі