Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Закарпатський Єдиний Центр: Через масштабну вирубку лісу на Міжгірщині починає зникати вода
2016-07-04 09:17:00

Закарпатський Єдиний Центр: Через масштабну вирубку лісу на Міжгірщині починає зникати вода

Вирубка лісу несе серйозну загрозу Закарпаттю і може призвести до подальших екологічних проблем. Про це заявив депутат Міжгірської районної ради від Єдиного Центру Іван Ярема.

“На жаль, сьогодні проблема з вирубкою лісів є надактуальною і байдужість влади щодо даного питання мене відверто дивує. Дійсно, лісовий масив зараз перебуває в незадовільному стані, але вирубують щодня саме здоровий ліс, маскуючи свої дії санітарною вирубкою,” - повідомив єдиноцентрист.

 

За словами Івана Яреми, вирубка лісів на Міжгірщині здійснюється на великих площах по всій довжині гірських схилів.

 

“Якщо б вирубка лісу здійснювалася невеликими смугами, то це дало б йому можливість своєчасно відновлюватися, і таким чином не змінювався б мікроклімат на даній ділянці. Але цей процес є неконтрольованим і складається враження, що така масова вирубка лісу комусь дуже вигідна і є джерелом власного збагачення окремих осіб”, - зазначив депутат.

 

Він зауважив, що у зв'язку з тим, що здійснюється масова вирубка лісу, вже зараз відбувається висихання струмків, річки стають мілкими і, найголовніше, люди зіштовхуються з проблемою зникнення води в сільських криницях.

 

“Якщо влада найближчим часом не вдасться до дій щодо припинення незаконної вирубки лісу, то прирече людей на великі проблеми", - наголосив Іван Ярема.

 

А також зазначив, що команда Єдиного Центру Міжгірщини, в свою чергу, тримає дане питання на контролі, і робитиме все можливе, аби зупинити масову вирубку лісу.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі