Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Мукачівцям, що мають потребу в лікуванні, надається матеріальна допомога
2016-07-04 10:11:00

Мукачівцям, що мають потребу в лікуванні, надається матеріальна допомога

В рамках програми "Додаткового соціально - медичного захисту мукачівців", прийняття якої ініціював міський голова Мукачева, єдиноцентрист Андрій Балога, на лікування чотирьом важкохворим мешканцям міста днями надано матеріальну допомогу в сумі 310 тисяч гривень. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією партійців мукачівцям, які мають потребу в лікуванні, виділено ще 100 тисяч гривень. Також за цією ж програмою нещодавно, зокрема, було виділено 700 тисяч гривень на операцію з пересадки печінки 17-річному юнакові, батько якого помер і мати якого самостійно виховує двох дітей та не має можливості оплатити дороговартісну операцію.

 

«Це не весь перелік випадків надання матеріальної допомоги на лікування завдяки існуванню місцевої програми "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців". Та хочу акцентувати не на їх кількості, бо дай Боже, аби люди не хворіли й щоб взагалі не було потреби просити допомогу на лікування. Важливо - що така місцева програма існує і люди, які мають потребу в такій допомозі, можуть її отримати. Особливо зараз, в такий скрутний час, коли багато хто із своїх мізерних доходів на фоні зовсім не мізерних тарифів та цін не те, що лікуватися, а нормально харчуватися не можуть собі дозволити», -  зазначив керівник секретаріату Єдиного Центру Закарпаття Володимир Шкріба.

 

Він вважає, що така місцева програма і те, що міська влада знайшла можливіcть допомогти зберегти здоров'я, а може, й життя, мешканцям свого міста - це хороший приклад для наслідування. Як для влади на місцях, так і для керівництва державою, яке саме про наш народ, про нашу країну й повинно думати в першу чергу.

 

«Програма "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців" передбачає декілька видів одноразових адресних грошових допомог. Зокрема, і на дороговартісне лікування малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення», - підсумував Володимир Шкріба.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі