Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Єдиноцентрист, міський голова Мукачева Андрій Балога провів прийом громадян
2016-07-05 12:33:00

Єдиноцентрист, міський голова Мукачева Андрій Балога провів прийом громадян

Міський голова Мукачева, єдиноцентрист Андрій Балога провів прийом громадян. З метою оперативного вирішення проблемних питань, з якими звертаються мешканці міста, присутніми на ньому, вже традиційно, були й керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів міськвиконкому. Про це повідомили в Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців звернення мукачівців стосувалися, зокрема, ремонту доріг, вивозу сміття, удосконалення системи дорожнього руху. Містяни висловлювали пропозиції щодо створення ОСББ, просили підтримки влади в цьому питанні.

 

Велика кількість звернень стосувалася також і проведення ремонтних робіт в місті. Йшлося про ремонт дахів, системи водопостачання, внутрішньоквартальних кварталів тощо.

 

«Слід зауважити, що на сьогодні найбільший об’єм робіт з благоустрою в Закарпатській області проводиться саме в Мукачеві. Усі озвучені громадянами проблемні питання було взято до уваги, щодо їх вирішення керівникам структурних підрозділів міським головою було надано відповідні доручення», - зазначили у закарпатському Єдиному Центрі.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі