Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Івано-Франківські єдиноцентристи закликають владу запобігти пожежам дерев’яних  церков
2016-07-06 14:11:00

Івано-Франківські єдиноцентристи закликають владу запобігти пожежам дерев’яних церков

Держава практично самоусунулася від нагляду за пам'ятками дерев'яної архітектури. Так вважають у Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців багато церков залишаються без сучасних засобів пожежегасіння, протипожежної автоматики, дерев’яні конструкції не оброблено вогнезахисним розчином.

 

Партійці нагадують, що за роки незалежності в Україні згоріло понад 200 храмів. Абсолютна їх більшість міститься на Західній Україні. Причинами майже усіх пожеж є коротке замикання електропроводки, або необережне поводження з вогнем.

 

Так і сьогодні на Івано-Франківщині знову згоріла старовинна дерев’яна церква. Це церква Святого Миколая у селі Черніїв Тисменицького району, яка була побудована 1846 p. і внесена до переліку пам'яток архітектури району.

 

В Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру, закликають органи державної влади активізувати роботу з покращення протипожежної безпеки дерев’яних церков області. Необхідно провести перевірки, усунути недоліки і забезпечити усі дерев’яні храми сучасними засобами запобігання пожежам.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі