Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

В рамках ініційованої Андрієм Балогою програми близько двох тисяч мукачівців отримали необхідну їм матеріальну допомогу
2016-07-07 11:22:00

В рамках ініційованої Андрієм Балогою програми близько двох тисяч мукачівців отримали необхідну їм матеріальну допомогу

В Мукачеві на реалізацію програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців», прийняття якої ініціював міський голова, єдиноцентрист Андрій Балога, протягом першого півріччя вже виділено 7,4 мільйонів гривень. Про це повідомив заступник голови Єдиного Центру Закарпаття, перший заступник міського голови Мукачева Ростислав Федів.

«Більшість коштів спрямовано на дороговартісне лікування містян - на лікування важкохворих мукачівців вже виділено майже 6 мільйонів гривень. Загалом, в рамках програми, матеріальну допомогу отримали близько двох тисяч мукачівців. Завтра на сесії пропонується внести зміни до програми, збільшивши її фінансовий ресурс», - зазначив єдиноцентрист.

 

Програма «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» прийнята з метою соціальної підтримки тих мешканців міста, котрі цієї підтримки та допомоги потребують. Нею передбачено надання різних видів одноразової річної адресної грошової допомоги.

 

Так зокрема допомога надається на дороговартісне лікування малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення, одиноким пенсіонерам.

 

Також допомогу отримують діти, позбавлені батьківського піклування і сироти, які в поточному році стали випускникам інтернатів та діти, позбавлені батьківського піклування і сироти, які навчаються у вищих навчальних закладах ІІ–ІІІ рівня акредитації, у професійно-технічних навчальних закладах (але не довше ніж до досягнення ними 23 років).

 

Крім цього надається часткова компенсація витрат на навчання студентів з малозабезпечених сімей та дітей з інвалідністю.

 

Також надається допомога громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно (пожежа, стихійне лихо та інші надзвичайні випадки (а також часткова допомога малозабезпеченим для встановлення котлів)) тощо.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі