Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Золтан Ковач: У найближчому майбутньому ми можемо залишитись без кваліфікованих лікарів
2016-07-13 09:48:00

Золтан Ковач: У найближчому майбутньому ми можемо залишитись без кваліфікованих лікарів

Якщо керівництво держави й надалі ігноруватиме проблеми медичної галузі, то в найближчому майбутньому ми залишимося без кваліфікованих лікарів. Про це заявив єдиноцентрист, депутат Берегівської районної ради від Єдиного Центру Золтан Ковач.

За його словами на Берегівщині виникла критична ситуація: за останній місяць з районної лікарні звільнилися 68 медичних працівників. Це серйозна проблема, яку самотужки, на місцевому рівні, навряд чи можливо вирішити.

 

За словами головного лікаря лікарні, який був присутнім на останньому засіданні сесії Берегівської районної ради. Причина звільнень - низька заробітна плата. Робота лікаря оцінюється в близько 2000 гривень, інших медичних працівників - і то менше", - зазначив депутат.

 

Він зауважив, що якщо керівництво держави й надалі буде ігнорувати проблеми медичної галузі, то в лікарні на Берегівщині не залишиться навіть чергових лікарів.

 

"На засіданні сесії райради було прийнято рішення компенсовувати транспортні витрати лікарям, які будуть працювати в Берегівській районній лікарні. Та це - все, що дозволяє нам зробити місцевий бюджет. Заробітну плату ми, звісно, підняти не можемо. Це завдання вищого керівництва держави, і реформування медицини мало б бути одним з пріоритетних його завдань. Проблема ж на Берегівщині на сьогоднішній день залишається невіришеною - бажаючих працювати в лікарні за мізерну заробітну плату нема,"- наголосив Золтан Ковач.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі