Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Павло Балога звернувся до прем’єр–міністра України щодо ліквідації наслідків стихійного лиха на Закарпатті
2016-07-14 10:04:00

Павло Балога звернувся до прем’єр–міністра України щодо ліквідації наслідків стихійного лиха на Закарпатті

Народний депутат України, єдиноцентрист Павло Балога звернувся до прем’єр–міністра України Володимира Гройсмана щодо ліквідації наслідків стихійного лиха на Закарпатті. Про це повідомили у Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

У депутатському зверненні нардеп просить урядовців за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету України виділити цільові кошти на подолання та ліквідацію наслідків стихійного лиха, що мало місце 21 червня 2016 року на території Хустського та Іршавського районів Закарпатської області.

 

Він зазначив, що у Хустському районі стихія понищила покрівлі близько 2000 (двох тисяч) житлових будинків. В Іршавському - стихія охопила села Білки, Нижнє Болотне, Вільхівка, В.Раковець, де пошкоджено в тому числі школи, ДНЗ, будівлі приватних дворогосподарств та значні площі посівів сільськогосподарських культур. Об’єктам комунальної сфери Іршавського району завдано збитків на суму 687,3 тис. грн., в приватному секторі пошкодженням дахів будинків завдано збитків на суму 368 тис. грн. Разом по району завдано збитків на суму 1055,3 тис. грн.

 

Павло Балога зауважив, що комісії з надзвичайних ситуацій опрацьовують розмір нанесених пошкоджень та збитків, але вже сьогодні зрозуміло, що місцевій владі не під силу впоратись з ліквідацією наслідків стихійного лиха.

 

"Прошу розглянути дане звернення та не відмовити в його задоволенні. Це дасть можливість нашим громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, відчути вагому підтримку з боку держави, не залишитися наодинці зі своїми проблемами та збитками внаслідок дії природних явищ", - йдеться в зверненні народного депутата до прем’єр–міністра України.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі