Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

 Віктор Балога: Мінський процес дедалі більше ставатиме імітацією і фарсом одночасно
2016-07-19 11:55:00

Віктор Балога: Мінський процес дедалі більше ставатиме імітацією і фарсом одночасно

Коли офіційний представник Києва стверджує, що на окупованому Донбасі є сім сотень новітніх танків і важка артилерія, і все це залізо зібране для наступу, стає ясно, що дійсний стан справ на Сході неможливо приховати. На це звернув увагу голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Цей висновок мені особисто не залишає жодних ілюзій щодо успішних перспектив так званого Мінського процесу. Очевидно (і я вже не раз звертав на це увагу), що загарбані Росією території напхані бронетехнікою і артилерією, укріплені міцними фортифікаційними спорудами, військовими інженерними комунікаціями. Це "добро" нікуди не подінеться.

 

Зрештою, у Москві і не збираються відводити важке озброєння. Бо це, щонайменше, буде очевидним визнанням прямої воєнної агресії Росії проти України», - зазначив народний депутат.

 

За його словами проводити вибори у таких умовах, без надійного контролю над кордоном із РФ - безумство. Політик не уявляє вільне волевиявлення, коли біля виборчої дільниці стоїть російський танк чи мінометний розрахунок бойовиків.

 

«Зрозуміло, що за таких обставин Мінський процес дедалі більше ставатиме імітацією і фарсом одночасно. Більше того, його продавлювання загрожує ескалацією небезпеки - як на фронті, так і далеко від передової. Для виходу з донбаського тупика треба шукати інші механізми», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі