Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

 Іван Балога звернувся до прем'єр-міністра України щодо внесення змін до порядку призначення житлових субсидій
2016-07-20 09:46:00

Іван Балога звернувся до прем'єр-міністра України щодо внесення змін до порядку призначення житлових субсидій

Народний депутат України, єдиноцентрист Іван Балога звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо внесення змін до порядку призначення житлових субсидій.

Йдеться про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

 

До діючого Положення Постановою КМУ внесено зміни: більше не передбачено надання субсидії громадянам, які здійснюють догляд за інвалідом I групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

 

Дані зміни, зазначено в депутатському зверненні, є необгрунтованими й дуже болісними для цієї категорії громадян.

 

До нардепа звернулося чимало людей з проханням допомогти, звернутися до керівництва держави з приводу того, аби в таких громадян не забирали можливість отримати цю субсидію, адже низькі доходи населення не дають можливості навіть для нормального харчування, не кажучи вже про оплату житлово-комунальних послуг, тарифи на які є високими, просто непідйомними для людей.

 

І дана проблема стосується усієї України, не тільки Закарпаття.

 

З метою недопущення позбавлення допомоги одних з тих категорій громадян нашої держави, які цієї допомоги та підтримки реально потребують, Іван Балога звернувся до прем'єр-міністра з проханням посприяти у вирішенні питання щодо повернення попереднього порядку призначення та надання субсидій населенню, а саме: передбачити надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і для громадян, які здійснюють догляд за інвалідом I групи або особою, яка досягла 80-річного віку.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі