Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

 Закарпатська влада вдається до політичної розправи над своїми політичними опонентами з Єдиного Центру
2016-07-21 09:06:00

Закарпатська влада вдається до політичної розправи над своїми політичними опонентами з Єдиного Центру

Над депутатом Виноградівської районної ради від Єдиного Центру, директором Великоком'ятської школи Надією Копчею нинішня влада здійснила політичну розправу за її політичну приналежність. Так вважають у Закарпатській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців Надію Копчу звільнено із займаної посади. Попри відсутність причин для цього. Попри те, що саме за керівництва Надії Копчі школа стала однією з кращих в області. Попри протести батьків учнів, вчителів та інших жителів села, котрі вимагали припинити переслідування директора школи. Адже влада району, в своїх прагненнях домогтися звільнення Надії Копчі, протягом досить тривалого часу чинила тиск на неї.

 

«До кінця не вірив, не міг навіть уявити, що за явні успіхи в роботі директора Великоком'ятської школи Копчу Надію Андріївну звільнять з роботи. І це відбувається в нашій країні після Майдану! І звільняють з робити, як їх тепер називають, колишні регіонали, яких Москаль "перефарбував" і розставив на посади», - прокоментував звільнення директора школи очільник Єдиного Центру Виноградівщини Олег Любімов.

 

Він переконаний, що директора школи звільнили тільки через помсту. Влада дуже хотіла приписати собі чужі досягнення, та їй не вдалося цього зробити, і завдяки позиції Надії Копчі зокрема.

 

Олег Любімов повідомив, що реконструкцію шкільного подвір’я та спортивного майданчика зі штучним покриттям, що було здійснено завдяки підтримці народного депутата України Івана Балоги, влада хотіла видати за свої досягнення. Саме тому представники влади і хотіли самі здійснити урочисте відкриття оновлених спортмайданчика та подвір'я. Проте директор школи Надія Копча мала іншу позицію - що це урочисте відкриття повинно відбутись за участі тих, хто реально доклав зусилля, та й кошти, щодо здійснення ремонтних робіт. Що і було зроблено.

 

"За вмілу організаційну роботу в школі, за залучення додаткових коштів від спонсорів і благодійників на благоустрій школи, яка після всіх ремонтів стала справжньою європейською... Надію Копчу звільнили. За те, що гідно хотіла відкрити майданчик - помстилися. Помстилися за її позицію і фактично за партійну приналежність - за те, що вона є в команді Єдиного Центру. Влада показала себе у всій своїй "красі". Та й прикро, коли представник влади вважає, що йому платять з бюджету зарплату за те, щоб він займався переслідуванням та політичною розправою над своїми політичними опонентами", - зазначив Олег Любімов.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі