Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

2016-07-28 09:22:00

Єдиноцентристи Харківщини вимагають від комунальних служб подбати про безпеку харків'ян

У місті як і раніше небезпечно ходити по вулицях. Харків'яни скаржаться на сухі дерева, які до сих пір не потрапили на очі спеціальним службам. "В нещодавну негоду сухі дерева завдали жителям Першої столиці чималої шкоди. Деякі з них прибрали, але інші вже близько тижня перегороджують тротуари, - прокоментували в Харківський обласній організації "Єдиного Центру".

 «На жаль, наше законодавство не дає чітких «вказівок», що описують алгоритм поведінки в ситуації, коли від дерева, що впало постраждало здоров'я або майно людини, а також хто повинен відшкодовувати завдані збитки. Крім того, іноді буває складно навіть визначити, кому належить «винуватець» ситуації, а відповідно і кому пред'являти матеріальні претензії з цього приводу. Саме відсутність можливості відразу чітко визначити, хто відповідає за дерева, що впали і є основною проблемою у вирішенні конфліктної ситуації»,- зазначив перший заступник голови ХОО "Єдиного Центру" Владислав Павлов.

 

Відповідальність за заподіяння майнової шкоди громадянам регулюється п.2, статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», де визначаться основні положення про охорону, зміст і оновлення зеленого фонду. Згідно з цією статтею, видалення дерев належать місту, в тому числі аварійних, сухих або впали, здійснюється за рахунок державного або місцевого бюджету, а об'єктів переданих у власність або оренду - за рахунок коштів їх власників. Порядком визначається, що видалення повалених дерев здійснюється за наявності акта, підставою для якого буде заява зацікавленої особи, фізичної або юридичної. Тож в Харківському Єдиному Цетрі закликають комунальні служби виконувати свої прямі обов'зки та піклуватися про безпеку громадян.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі