Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

 Єдиноцентрист Ернест Нусер: В Закарпатській обласній раді кошти розподіляють для задоволення партійних інтересів
2016-08-04 08:13:00

Єдиноцентрист Ернест Нусер: В Закарпатській обласній раді кошти розподіляють для задоволення партійних інтересів

Під час пленарного засідання четвертої сесії Закарпатської обласної ради основним питанням, яке було висунуте на розгляд депутатів - це внесення змін до бюджету області на 2016 рік, а саме - перерозподіл коштів з вільних залишків. Депутат обласної ради від від Єдиного Центру Ернест Нусер прокоментував принцип розподілу коштів.

На його думку, вільні залишки від перевиконання бюджету спрямовуються на задоволення партійних інтересів, а не для вирішення конкретних проблем області. Депутат заначив, що не перший рік працює в Закарпатській обласній раді і вважає, що принцип підходу до формування проекту рішення з розподілу бюджетних коштів є неправильним. Під час минулих скликань обласна рада ділила кошти за територіальним принципом, що теж було не зовсім результативно, але депутат вперше бачить, щоб вільні залишки розподілялися по партійних квотах.

 

На його погляд, весь депутатський корпус повиннен об'єднуватися навколо пошуку вирішення проблем в області, незалежно від партійної приналежності. Крім того, Закарпатська обласна рада та Закарпатська обласна адміністрація відповідає за спільні інтереси територіальних громад краю, тобто повинна забезпечувати вирішення проблемних питань як жителя Рахівщини, так і жителя Берегівщини.

 

На думку єдноцентриста головне завдання обласної ради - це думати, як привести до ладу центральні дороги, покращити умови в установах культури та освіти, забезпечити належний рівень лікування в медичних закладах, тощо. А керівництво області вирішило займатися такими дріб’язковими питаннями, як ремонт вулиці в якомусь населеному пункті. Цим має перейматися селищна та районна рада.

 

«Я вважаю, що ті 15 мільйонів, які були розписані на заявки депутатів, - це кошти, які використані для партійних інтересів і будуть спрямовані не зрозуміло куди. Принцип розподілу вільних залишків повиннен базуватися на важливості проблеми для всієї області. Ми не маємо права для одного району робити все, а для іншого - зовсім нічого. Депутатам необхідно працювати на благо всієї області, а не для задоволення власних інтересів», - прокоментував єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі