Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

 Віктор Балога: Потрібно спонукати лідерів Євросоюзу до чітких і зрозумілих оцінок інциденту у Криму
2016-08-12 08:56:00

Віктор Балога: Потрібно спонукати лідерів Євросоюзу до чітких і зрозумілих оцінок інциденту у Криму

Мета провокацій в Криму очевидна: 1. Зняти питання про те, чий Крим; 2. Змінити статус України з потерпілого на обвинуваченого; 3. Як наслідок – повернення Російської Федерації в міжнародну політику у статусі повноправного учасника. Так вважає голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика це частина великої кампанії. І як би абсурдно не звучала ця історія, можна прогнозувати, що озвучені Кремлем тези візьмуть на озброєння проросійські сили в Європі, і у випадку їх перемоги, це стане основою для нової політики щодо України і ставлення до конфлікту на Сході.

 

Народний депутат переконаний, що реакції цивілізованого світу на рівні посла США і Міністра закордонних справ Литви – відверто не достатньо. Тому, потрібно спонукати лідерів Євросоюзу до чітких і зрозумілих оцінок даного інциденту. Потрібно інформувати закордонні уряди по дипломатичних каналах, адже за правилами жанру, не спростована брехня за деякий час стає правдою.

 

«А головне – проводити реформи і змінювати країну, бо тільки це зробить нас сильними і поверне довіру світу до нашої держави. Нажаль, за два роки ми так і не виконали домашнього завдання, тому Захід повернувся спиною до бідної і корумпованої України. В нашому випадку втрата міжнародної підтримки означатиме крах держави. І нехай цей інцидент стане для нашої влади останнім сигналом про те, що не потрібно шукати собі ворогів всередині України, коли навколо нас так мало справжніх друзів», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі