Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Василь Лазоришинець презентував концепцію держпрограми профілактики та лікування сердцево-судинних захворювань
2016-10-06 16:07:00

Василь Лазоришинець презентував концепцію держпрограми профілактики та лікування сердцево-судинних захворювань

Депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова Василь Лазоришинець презентував нову Програму профілактики, лікування та реабілітації серцево-судинних захворювань на 2017-2021 роки.

За словами єдиноцентриста, дана Програма вкрай важлива, адже вона повинна забезпечити гарантований доступ населення України до високотехнологічної медичної допомоги при життєзагрозливих серцево-судинних захворюваннях, а також забезпечити раннє виявлення та лікування серцево-судинних захворювань.

 

«Все це більш ніж важливо, оскільки серцево-судинні захворювання продовжують залишатися найпоширенішою причиною смертності у світі. Щорічно від інфаркту та інсульту помирає понад 17 млн. осіб. В Україні рівень смертності від серцево-судинних захворювань в останні роки невпинно підвищується, і на сьогодні цей показник перевищив 1000 осіб на 100 000 населення, що становить близько 68% загальної структури смертності та втричі перевищує рівень смертності у зв’язку з онкологічними, а тим більше й іншими захворюваннями.
 
Презентуючи Програму, ми вперше відійшли від використання слів «боротьба з серцево – судинними захворюваннями», а назвали основні, важливі складові: профілактика, лікування і не менш важливий етап – реабілітація.
 
Не менш важливо, на мою думку, в сучасному світі розвивати і культуру здоров'я, яка включає і регулярне медичне обстеження для раннього виявлення захворювань, і визначення факторів ризику їх розвитку і т.д.», - зазначив Василь Лазоришинець.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі