Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

 Заява фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді
2016-10-13 14:09:00

Заява фракції Єдиного Центру в Закарпатській обласній раді

Ми, депутати Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру заявляємо, що Закарпаття є українською землею і залишиться невід'ємною частиною нашої великої держави.

Вважаємо, що останні слова керівництва області, які спричинили значний резонанс, не мають під собою жодного змістовного підгрунтя, є необдуманими і зумовлені браком політичного досвіду та необхідних навиків у голови обласної ради.

 

Разом з тим, змушені констатувати факт хронічного недофінансування нашої області протягом останніх двох років, особливо в частині капітальних видатків. Ми впевнені, що така ситуація є неправильною, враховуючи стратегічне значення Закарпаття, як транзитного регіону та, разом з тим, важливість нашого краю, як рекреаційної території для всієї України.

 

Впевнені, що в уряду та депутатів Верховної Ради є всі можливості виправити таку несправедливість і передбачити відповідні до потреб області кошти в державному бюджеті на наступний рік.

 

Звертаємося до Президента Украни Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом врахувати свої помилки і виправити їх при затвердженні кошторису України на 2017-й рік.

 

Також закликаємо колег по депутатському корпусу не допускати у своїх заявах висловлювань, які завдають шкоди національним інтересам держави і кидають тінь на репутацію Закарпаття. Жодні, навіть найбільш благородні наміри, не можуть служити виправданням словам, які в такий непростий для держави час збурюють наше суспільство.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі