Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Єдиний Центр не дозволить зробити із Закарпаття ще один осередок сепаратизму!
2016-10-25 12:35:00

Єдиний Центр не дозволить зробити із Закарпаття ще один осередок сепаратизму!

Голова фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді Золтан Ленд`єл звернувся до начальника управління Служби Безпеки України у Закарпатській області із заявою, щодо необхідності відреагувати на факти, які вчора були оприлюднені у засобах масової інформації.

Звернення

 
24.10.2016 року, центральні та місцеві ЗМІ оприлюднили матеріали, які були отримані невідомими хакерами із електронної пошти помічника президента Росії Володимира Путіна – Владислава Суркова.
 
У цих документах, зокрема, йшлося про плани дестабілізації ситуації на Закарпатті через певних місцевих елементів, які мали бути задіяні у різного роду заходах та повинні були робити сепаратистські, антиукраїнські заяви.
 
Враховуючи те, що вже неодноразово в області, в тому числі обласними депутатами були допущені певні, ніби випадкові, заяви, обмовки, ствердження, які могли трактуватися проти цілісності України та сприяти політиці Росії, я вважаю, що такі факти, які викладені у цій переписці повинні бути перевірені Службою Безпеки України. Мають бути допитані усі ті люди, прізвища яких фігурують у опублікованих матеріалах щодо дестабілізації на Закарпатті. Так само має дати пояснення керівництво області: адже одна зі згаданих осіб входить у формальну коаліцію більшості у Закарпатській обласній раді. А названий народний депутат фактично підтримує і голосує разом із коаліцією у Верховній Раді України.
 
Все це наводить на певні не дуже приємні висновки. Але все це повинно бути предметом розгляду спецслужб. Саме тому і голова ОДА, і голова обласної ради мають пояснити, яким чином під їх керівництвом в області можуть відбуватися такі речі?
 
Єдиний Центр, як політична сила, яка має найвищий рівень підтримки у Закарпатті, веде послідовну політику відстоювання інтересів закарпатців, які завжди прагнули миру і добробуту. Жодна здорово мисляча людина не хоче, щоб тут мали місце такого роду дестабілізуючі елементи, які, переслідуючи меркантильні інтереси, та відпрацьовуючи завдання своїх господарів, готові принести у наш дім, у наші родини війну. Закарпаття було, є і буде Україною.
 
І ми, депутати фракції Єдиного Центру у Закарпатській обласній раді будемо послідовно відстоювати політику єдності, миру і дотримання Конституції та законів України.
 
Ми не дозволимо, жодним політичним прихвосням ламати те, що будувалося роками, ми не дозволимо зробити із Закарпаття ще один осередок сепаратизму!

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі