Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

Василь Скрип: Тільки профілактикою захворювань людям допомогти не можна
2016-11-23 15:35:00

Василь Скрип: Тільки профілактикою захворювань людям допомогти не можна

“Я постійно слідкую за тим, що декларує Уляна Супрун та як це вплине на галузь охорони здоров'я. Я певною мірою згоден з тим, що лише лікуванням медицина займатися не може. Якщо ми не будемо приділяти належної уваги профілактиці захворювань, то ніколи якість життя наших співвітчизників не покращиться

 
Але так само ми не маємо права займатися тільки профілактикою, адже що в такому випадку робити 900 тис. українцям, які вже зіштовхнулися з онкозахворюваннями. Так прокоментував депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Василь Скрип ініціативу міністра охорони здоров‘я призупинити программу держпідтримки онкохворих.

 
Він наводить дані статистики за якими щорічно кількість хворих на рак зростає на 160 тис., з яких 6 тисяч - це діти. Кожного року в Україні від онкологічних захворювань помирає 90 тис. громадян.
 
В.Скрип переконаний, що залишити людей на одинці зі страшною хворобою - це злочин.
 
«До прикладу, через програму “Турбота” нам в Закарпатті вдається допомагати хворим, які потребують хіміотерапію. Однак, така програма діє тільки в нашій області, а в інших регіонах країни людям значно важче. Тому дозволю собі зробити висновок: кошти потрібно виділяти, як на профілактику, так і на лікування, бо одне без іншого в медицині існувати не може. Уряд повинен максимально звернути свою увагу на галузь охорони здоров'я, а не залишати людей без державної підтримки”, - вважає єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі