Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Собор Святих Кирила і Мефодія урочисто освячено та відкрито в Мукачеві
2016-12-12 10:43:00

Собор Святих Кирила і Мефодія урочисто освячено та відкрито в Мукачеві

У Мукачеві відбулося урочисте освячення греко-католицького собору Святих Кирила і Мефодія, меценатами будівництва якого є лідер Єдиного Центру Віктор Балога із синами Андрієм та Павлом.

На святковій літургії та освяченні храму були присутні вірники з усього Закарпаття, а також з інших куточків України та із-за кордону.

 
Божественну Літургію та чин освячення очолив його Високопреосвященство кардинал Леонардо Сандрі – дипломат Святого Престолу, титулярний архієпископ Емонський з Ватикану. Разом з ним і єпископ Мілан Шашік з Мукачівської греко-католицької єпархії, архієпископ Ігор Возняк – Архієпископ Львівський Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Львівський.
 
Отцю Володимиру, який був в якості господаря урочистої події, кардинал Леонардо Сандрі вручив чашу - як символ єдності та солідарності між священиками та мирянами.
 
Цього ж дня новозбудованому храму було передано мощі Святого Кирила та мощі Папи Іоана Павла II.
 
Віктору Балозі та його родині поважне духовенство висловило подяку за щедру благодійну підтримку в будівництві собору. Орденом Святих Кирила і Мефодія відзначили Віктора Балогу, Оксану Балогу, Павла Балогу, Андрія Балогу.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі