Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

22 000 закарпатських дітей отримали вітання та подарунки до Дня Святого Миколая
2016-12-20 09:52:00

22 000 закарпатських дітей отримали вітання та подарунки до Дня Святого Миколая

З нагоди Дня Святого Миколая єдиноцентристи відвідали навчальні заклади і передали вітання та святкові подарунки від народного депутата України, голови Єдиного Центру Віктора Балоги.

Солодощі та вітальні листівки отримали 15 100 діток Мукачівщини, 4 323 юних жителів Іршавщини та 2 700 дітей Берегівщини.
 
"Дана благодійна акція є щорічною. Кожного року наші партійці й активісти напередодні Дня Святого Миколая відвідують дитячі заклади й передають вітання та святкові подарунки від Віктора Балоги. Кожного року він не забуває за діток й робить для них невеличкий, але приємний подарунок.
 
І так - вже більше десяти років поспіль. Діти радіють, коли їм приділяють увагу. Багато з них вже знають, що їх обов'язково привітають й принесуть подарунок й цього року. А ми щасливі з того, що завдяки нашому лідеру Віктору Балозі кожного року маємо можливість робити для діток невеличке свято й бачити їхні радісні дитячі очі, коли приходимо до них з вітаннями", - зазначив керівник секретаріату Єдиного Центру Закарпаття Володимир Шкріба.
 
Благодійна акція до Дня Святого Миколая проводиться в рамках масштабного благочинного проекту "З любов’ю і турботою до дітей", який діє в області впродовж багатьох років. Ініціатором його запровадження на Закарпатті є Віктор Балога. Метою проекту є надання посильної допомоги юним закарпатцям. Перш за все, діткам з багатодітних та малозабезпечених родин, сиротам, вихованцям інтернатів та дитячих будинків. Також надається підтримка обдарованій молоді.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі