Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

 Василь Скрип: Фракція Єдиного Центру вимагатиме дофінансування програми “Турбота”
2017-03-07 15:07:00

Василь Скрип: Фракція Єдиного Центру вимагатиме дофінансування програми “Турбота”

Про це під час прес-конференції розповів депутат Закарпатської обласної ради від Єдиного Центру Василь Скрип. Як зауважив єдиноцентрист, програма “Турбота” наразі фінансується мінімально, а допомогу можуть отримати тільки люди, які потрапили в скрутне матеріальне становище.

 

“2015-2016 роки були досить продуктивними в плані надання матеріальної допомоги хворим, які потребували дороговартісного лікування, і передувала цьому ініціатива фракції Єдиного Центру в другій половині 2014 року, коли ми на одній із сесій прийняли зміни до програми “Турбота”.

 

Тоді вдалося допомогли близько 20 хворим, а на їх лікування було виділено 6 млн грн. У 2015 році нашій фракції вдалося домогтися рішення виділити на програму “Турбота” 10 млн грн., і матеріальну допомогу отримали майже 100 пацієнтів”, - прокоментував єдиноцентрист.

 

За словами Василя Скрипа, у 2016 році за ініціативи фракції Єдиного Центру депутатський корпус дофінансував програму “Турбота”, і кількість хворих, яким була надана допомога, зросла до 300 людей.

 

“Протягом минулого року декілька разів змінювалися принципи надання матеріальної допомоги. Кожен депутат отримував кошти і розподіляв їх на свій розсуд, тобто одноосібно визначаючи, кому надавати допомогу. Тих, кому ми допомогли, звісно, стало більше, але ефективність лікування все ж погіршилася”, - констатував Василь Скрип.

 

На сьогоднішній день кожен обласний депутат має у своєму розпорядженні тільки 9 тисяч гривень, тож для високовартісного лікування коштів просто не вистачає. Як зазначив Василь Скрип, фракція Єдиного Центру уже на наступному засіданні, яке відбудеться 23 березня, буде вимагати дофінансувати програму “Турбота”.

 

“Через те, що обласна рада ігнорує фінансування такої необхідної для закарпатців програми, уже зараз можна помітити чималу кількість людей, які на вулицях, у маршрутках, в Інтернеті просять про допомогу у лікуванні. Раніше такого не було, бо ми щороку знаходили додаткові кошти і спрямовували їх на програму “Турбота”. Дуже сподіваюся, що 23 березня колеги знову дослухаються до нас і дофінансують цю важливу програму”, - резюмував Василь Скрип.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі