Позиція партії друкуватиДрукувати

Єдиний Центр у регіонах

Василь Скрип: Сьогоднішня заробітна плата медичного працівника - демотивація якісної роботи
2017-03-28 13:45:00

Василь Скрип: Сьогоднішня заробітна плата медичного працівника - демотивація якісної роботи

Під час другого пленарного засідання шостої сесії Закарпатської обласної ради депутат від Єдиного Центру Василь Скрип подав звернення щодо термінового підвищення розміру посадового окладу медичного працівника. За словами єдиноцентриста, коли буде встановлена гідна оплата праці, то зніметься соціальна напруга в трудових колективах закладів охорони здоров’я області.

“З 1 січня 2017 року розмір мінімальної заробітної плати встановлений на рівні 3200 гривень. Відтак, при різній кваліфікації працівників у закладах охорони здоров’я – від прибиральника приміщень, підсобного працівника і до лікаря другої категорії – заробітна плата працюючих від 1 до 10 тарифного розряду складає 3200 гривень. Фактично влада зрівняла заробітні плати некваліфікованого та висококваліфікованого працівника.

 

Тому, я вніс пропозицію підвищити перший тариф Єдиної тарифної сітки на 50%, і починати рахувати заробітну плату з показника 2200 гривень. Оскільки, сьогодні спостерігається тенденція, яка веде до зниження мотивації якісної роботи медичного працівника”, - прокоментував Василь Скрип.

 

Депутатський корпус Закарпатської обласної ради звернення єдиноцентриста підтримав і скерував його до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України , а також до народних депутатів України від Закарпатської області для підтримки зазначеної ініціативи.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі