Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Вибори в Угорщині мають завершити складний період в стосунках наших країн
2018-04-09 16:52:00

Віктор Балога: Вибори в Угорщині мають завершити складний період в стосунках наших країн

Вітаю Віктора Орбана з перемогою на виборах в Угорщині. Вважаю, що ці вибори мають завершити складний період в стосунках наших країн. Конфлікти не на користь ні Україні, ні Угорщині. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політика, нашим країнам треба почати з чистого листа. Для цього: 

 

1. Президент Порошенко має призначити спеціального представника по Угорщині, в якого буде лише одне завдання - знайти порозуміння з Будапештом в питанні угорської меншини, яка проживає на Закарпатті; 

 

2. Після формування нового уряду - запропонувати Будапешту підписати спільний меморандум і знайти взаєморозуміння у питанні закону про освіту. Це питання не повинно стати на перешкоді ні їм, ні нам на Євроатлантичному просторі. 

 

3. Уряд і Верховна Рада мають запропонувати законопроект, який відтермінує імплементацію мовних норм в освіті. Питання мови для нас надважливе. Але тема НАТО стоїть особливо гостро. Ніщо не повинно стримувати нашого руху в Альянс. 

 

"Таким я бачу шлях переходу від мови ультиматумів до конструктивного діалогу та співпраці. Сподіваюся, у владі прислухаються", - додав В. Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі