Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Про що би не домовилися Путін з Трампом, останнє слово за народом України
2018-07-03 16:57:00

Віктор Балога: Про що би не домовилися Путін з Трампом, останнє слово за народом України

Я би не згущував фарби, але від зустрічі Путіна з Трампом нічого нового чекати не доводиться – нам вчергове нагадають, що потрібно виконувати Мінські угоди, які ми самі ж і підписали. Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував версію американських експертів про те, що зустріч Трампа з Путіним добром не закінчиться.

На думку політика, по Криму ситуація так само не зміниться – цього питання немає в жодному переговорному форматі. А отже, світ реально змирився з анексією, хоч і тримає санкції, але лише в тих секторах економіки, де їм вигідно. А реально ми бачимо, що Росія - суб’єкт міжнародного права, а ми – об’єкт. І ні окупація Донбасу, ні анексія Криму не заважає їм торгувати, заробляти, спілкуватися, приймати чемпіонати. 

 

"Але про що би не домовлялися у Фінляндії, я вважаю, що останнє слово за народом України. Всі питання потрібно виносити на референдум і питати у людей - хочуть вони амністії для бойовиків, особливого статусу, виборів чи ні. Якщо Порошенко цього не зробить - значить, він зрадник", - переконаний В. Балога. 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі