Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: На зміну мораторію має прийти довгострокова оренда сільськогосподарських земель
2018-09-11 17:44:00

Віктор Балога: На зміну мораторію має прийти довгострокова оренда сільськогосподарських земель

Я не підтримую ні тих, хто заявляє, що нам потрібно зробити землю товаром, ні тих, хто виступає за збереження існуючого стану справ. Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував небажання Уряду відкривати земельний ринок для всіх.

На думку політика, перші не праві, бо зараз Україна дуже бідна і корумпована. Наші землі скуплять за безцінь 3-5 людей, які мають великі гроші і доступ до влади. Ті, хто виступають за продовження мораторію, мислять категоріями позаминулого століття і позбавляють Україну шансів розбагатіти за рахунок інвестицій в сільське господарство.

 

“Я вважаю, що на даному етапі найбільш прийнятним варіантом може бути запровадження ринку довгострокової оренди. Це означає, що у землі не змінюється власник, але інвестор отримує гарантії, що наступні 20-50 років поля у нього ніхто не відбере.

 

На заміну мораторію має прийти ринок прав оренди на сільськогосподарські землі, як зараз в Ізраїлі. І це буде перший крок до переходу на цивілізовані ринкові стосунки. І тоді не важливо що скажуть ті, хто «категорично проти» того, щоб земля стала товаром, і ті, хто «категорично за». А українське село отримає шанс зажити нормальним життям з роботою, зарплатою, школами і дорогами”, - переконаний В. Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі