Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Угорці Закарпаття і угорські політики живуть в різних світах
2018-10-25 16:22:00

Віктор Балога: Угорці Закарпаття і угорські політики живуть в різних світах

23 жовтня, захищаючи Україну, на фронті загинув боєць 128-ї бригади, добра і світла людина, закарпатець угорської національності Олександр Ур. В цей самий день ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ Ілдіка Орос виступала на мітингу в Будапешті, де розповідала про розгул фашизму в Україні. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, на мітингу, зібраному з нагоди чергової річниці антирадянської революції 1956 року, Ілдіка Орос розповідала про те, що хтось нібито збирає підписи за виселення угорців. Про те, як містами ходять молодчики з факелами і в балаклавах. Про якісь «списки смерті» в інтернеті і т.д.. При цьому, на думку Віктора Балоги, ректорка навряд чи сказала хоча б слово про справжніх фашистів-найманців, які вбили на Донбасі її співвітчизника Олександра Ура. Зате сказала про те, як Україна не турбується про угорців, тому за нас це робить угорська держава. 
 
Політик вважає, що діяльність цієї пані вийшла далеко за межі викладацької діяльності. Вона займається тим, чим до війни займалися різні «директори інститутів країн СНД в Україні», які їздили по Росії і розповідали про утиски російськомовних людей. Сьогодні керівництво Закарпатського угорського інституту йде тим самим шляхом. 
 
«Дивно, чому особа, яка боїться фашизму, продовжує жити в цій клятій Україні. Навіщо їй наш паспорт? Навіщо Закарпатському угорському інституту ліцензія на навчання дітей, якщо вони займаються розпалюванням міжнаціональної ворожнечі? Це питання до Президента України Петра Порошенка. Чи не варто таких осіб позбавляти громадянства України, а такі «навчальні заклади» - ліцензії?» - зауважив В. Балога. 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі