Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Єдине, чого Україна не зробила для Угорщини, – не погодилася з їхніми зазіханнями на наші території
2018-11-15 17:03:00

Віктор Балога: Єдине, чого Україна не зробила для Угорщини, – не погодилася з їхніми зазіханнями на наші території

Чомусь абсолютно не поміченою для українських ЗМІ стала заява Віктора Орбана, яку він зробив, виступаючи в Будапешті на Раді угорської діаспори. Говорячи про Україну, він сказав, що не бачать шансу на будь-яку співпрацю з чинним політичним керівництвом нашої держави. І що очікує на покращення ситуації після виборів. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, йому як безпосередньому учаснику переговорного процесу відомо, що лідер закарпатських угорців Василь Брензович був включений до списку БПП завдяки проханню з офіційного Будапешту. Віддати угорським політичним рухам керівні посади в Закарпатській ОДА, обласній раді, в РДА та райрадах Закарпаття, де компактно проживають угорці з подвійним громадянством – це було доручення Порошенка. 
 
Крім того, призначений Порошенком губернатор Москаль є лобістом інтересів офіційного Будапешту на Закарпатті. Він є їхнім головним адвокатом, який навіть дозволяє собі ставити під сумнів правильність позиції нашого МЗС і силових структур. Доказом цього є його поведінка під час скандалу з видачею паспортів у Берегові. 
 
При цьому, наголосив В. Балога, угорські прапори як висіли на Закарпатті, так і висять. Угорські фестивалі проводяться, навчальні заклади працюють. Глибшої співпраці і більших поступок важко собі уявити. Єдине, чого ще українська влада не зробила для Угорщини, – це не погодилася з їхніми зазіханнями на наші території. 
 
“Не знаю, якої ще співпраці очікує Орбан і для чого йому новий президент. Він хоче, щоб йому віддали Закарпаття, і тоді він буде повністю задоволений співпрацею? Цього не буде ніколи, бо хто би не став президентом, його за таку політику винесуть вперед ногами”, - переконаний Віктор Балога. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі