Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Ми не повинні голосувати за воєнний стан в парламенті
2018-11-26 11:20:00

Віктор Балога: Ми не повинні голосувати за воєнний стан в парламенті

Ситуація в Керченській протоці не з простих. Нікому з нас не хочеться бачити, як таранять і розстрілюють наш беззахисний флот. Це те, що не може не чіпляти за живе. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Але конфлікт із сусідом почався не вчора. Йому вже 4 роки. І раніше наші військові вступали в пряме протистояння з армією сусідньої держави. Зокрема, під Іловайськом. Але тоді від воєнного стану всіх відмовляли, наголосив політик. Що ж змінилося сьогодні?
 
За словами Віктора Балоги, як Захід оцінить цей інцидент і чию сторону займе – велике питання. Не все в цьому конфлікті однозначно, і нардеп не виключає, що він міг бути штучно спровокований заради перенесення виборів.
 
"Бо які задачі в Азовському морі допоможе вирішити воєнний стан? Збудувати за 60 днів флот? Сумніваюсь.
 
Ми зібралися оголошувати Росії війну? Москва першим ділом перекриє нам «реверс газу зі Словаччини». І тоді кожен побачить, наскільки ми стали енергонезалежні за останні чотири роки. І таких козирів у Росії багато.
 
Ми оголошуємо воєнний стан, щоб навести порядок з п’ятою колоною? Не смішіть! Подивіться останні журналістські розслідування і побачите, як вони дружать.
 
Їм потрібен воєнний стан, щоб перенести вибори? Це вже ближче до реальності", - вважає Віктор Балога. 
 
На думку політика, воєнний стан вигідний лише одному кандидату і невигідний всім іншим. Воєнний стан дозволяє закрити рота, кому потрібно. Закрутити гайки там, де вигідно. Показати всім, «які вони імпотенти і який я молодець». 
 
"Чи готові вони ризикнути країною заради ще п’яти років при владі? Легко! Тому на моє глибоке переконання, ми не повинні голосувати за воєнний стан в парламенті", - заявив політик. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі