Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Вибори не головне, головне – зберегти країну, пане Президенте
2018-11-30 19:38:00

Віктор Балога: Вибори не головне, головне – зберегти країну, пане Президенте

Ще до того, як ВР проголосувала за воєнний стан, я говорив, що невідомо, чию сторону займе Захід. Трамп говорить дуже дипломатично, але американська розвідка, напевно, все уже знає. Так голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога прокоментував сумніви Дональда Трампа щодо однозначності ситуації в Керченській протоці.

Звичайно, наші скажуть, що американський президент – агент Кремля і хоче вигородити Росію. Але це нічого не змінює. Вперше за весь час конфлікту з Росією ми маємо ситуацію, коли Захід не особливо довіряє словам нашого керівництва. А значить, для цього мають бути якісь підстави. Можливо, саме тому німці відмовилися направляти свій флот в Чорне море на прохання нашої влади. Напевно, інші країни-члени НАТО вчинять так само, припускає нардеп. 
 
На думку політика, потрібно шукати інший формат нормалізації ситуації на морі. Потрібно зрозуміти, що тиску на Росію з боку Заходу більше не буде. І в першу чергу цього не буде від Німеччини, Франції та США . А якщо і далі з нашого боку будуть необдумані кроки, ми втратимо і ту підтримку, яку маємо. 
 
“Вибори не головне. Головне – зберегти країну, пане Президенте”, - наголосив В. Балога.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі