Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Якщо влада не наведе порядок в Нижній Апші, люди можуть вдатися до самосуду
2018-12-13 12:00:00

Віктор Балога: Якщо влада не наведе порядок в Нижній Апші, люди можуть вдатися до самосуду

В Нижній Апші на Закарпатті, де 14-літній мажор у власному домі зарізав ровесника, цієї ночі палили шини. Дорога перекрита всю ніч. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Закарпатці ніколи не були схильними до заворушень. Але тут назрів реальний бунт. Це навіть на Врадіївка. Ситуація, на думку політика, дійсно непроста – село населяють етнічні румуни, люди з власною ментальністю, дуже небідні, які звикли покладатися тільки на себе. Якщо влада не наведе порядок, люди можуть вдатися до самосуду. І це не перебільшення. 
 
Перед тим корумповані судді з прокурорами тихо замнули справу. Місцева влада в особі губернатора і його підлеглих закрили на це очі. Вбивця спокійно ходив до школи, поки село проти цього не повстало і про це не показали всі канали. Але пройшов час, і суд дозволив випустити малолітнього вбивцю під заставу 160 тис. Нижня Апша знову збунтувалася. 
 
“У мене питання: що має статися, щоб на це звернув увагу Гарант Конституції, який всюди розказує про успішну судову реформу? Самосуд? Публічна страта? Чи все ж таки суддівська система сама покарає продажного суддю і винесе справедливе рішення? 
 
Пане Президенте, не треба робити вигляд, що ви не контролюєте судову систему. Не треба робити вигляд, що це не ваші повноваження. Коли вам потрібно, то ви і пломби на котельнях зриваєте і даєте накази не звільняти листонош. 
 
Дайте наказ під свою відповідальність розібратися з круговою порукою, в якій замішані судді, прокурори, поліція, народні депутати і ваші призначенці на Закарпатті. Не доводьте людей до гріха!” - закликав В. Балога. 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі