Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Перемога в першому турі Зеленського - це перемога усіх, хто хоче змін
2019-04-01 14:18:00

Віктор Балога: Перемога в першому турі Зеленського - це перемога усіх, хто хоче змін

В першому турі маємо перемогу простих українців. Не продажних порохоботів, не поетів за викликом, не агітаторів у рясах, не чиновників, які наживаються на державі, не лідерів думок, які заробляють балабольством. А українців, які зробили Майдан, чекали змін, весь цей час жили в бідності, а їм говорили, що всі, хто проти Порошенка, - зрадники і вороги. А в цей час свинарчуки набивали свої пики доларами. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, народ сказав "ні!" корупції, цинізму і маніпуляціям. Народ показав, що Україна - це трохи більше, ніж стрічка фейсбуку і телеканал "Прямий"! Ми вперше маємо лідера виборів з центристськими поглядами, якого підтримали всі, крім крайніх радикалів на Галичині і на Донбасі. Це означає, що українці більше не хочуть, щоб їх ділили за мовою і регіонами.
 
А головне - за цей час виросло нове покоління, вважає В. Балога. Вони не ведуться на Петіні маніпуляції, їм по барабану, що думає Павличко, для них порохоботи - не авторитети. Вони просто хочуть жити у себе вдома, а не служити німцю чи поляку. Всі говорили, що вони пасивні, що вони не прийдуть, що вони хворі і тупі. А насправді хворий той, хто так думає, і знову хоче натравити українців одних проти одних. Але так більше не буде!
 
“Я вважаю, що понад 30% в першому турі - це перемога усіх, хто хоче змін. Але далі за ці зміни треба поборотися. Петро до другого туру викине все, що в нього є - гроші, злість, адмінресурс. Він піде по трупах, якщо потрібно. Тому розслаблятися не можна! Я вважаю, що виборці Гриценка, Юлії Тимошенко, всіх, хто так само хоче змін, повинні у другому турі голосувати за кандидата, який переможе Порошенка. Тут немає що думати. Треба діяти і пускати молодь до влади. Це їхня держава і їм тут жити. А порошенкам і його свиті пора йти - кому на пенсію, а кому - під суд”, - додав нардеп. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі