Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Порошенко - найкращий маніпулятор у нашій політиці
2019-04-03 15:06:00

Віктор Балога: Порошенко - найкращий маніпулятор у нашій політиці

Якби в Україні вручали політичний Оскар, то у всіх номінаціях переможцем був би Петро Порошенко. Бо Зеленському як актору дуже далеко до Порошенка. Так, як Петро по замовленню може пустити сльозу, так не вміє ніхто. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика, чинний президент - найкращий маніпулятор з тих, хто коли-небудь був у нашій політиці. В цьому конкурувати з ним не зможе ніхто. Саме тому порохоботи так хочуть дебатів. Говорити у нього виходить добре. Але ми точно знаємо, що він буде робити наступні п’ять років. Те, що і до цього – заробляти на вугіллі, на електриці, на оборонці, на дизелі, на облігаціях. А при цьому буде і далі розказувати про душі Героїв Небесної Сотні, які пролітають через його кабінет.
 
“Дебати потрібні йому лише для того, щоб далі ділити нас на патріотів і зрадорфілів, клоунів і державників, громадян і населення. Бо це його єдиний шанс, який ми не повинні йому дарувати. Ми маємо думати про єдину, сильну країну, де всі добре живуть і поважають один одного. А ворожнеча має залишитися в минулому”, - переконаний В. Балога. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі