Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Сьогодні ми прокинулися в новій Україні
2019-04-22 10:15:00

Віктор Балога: Сьогодні ми прокинулися в новій Україні

Сьогодні ми з вами прокинулися в новій Україні. Поки що ми не можемо сказати, добре це чи погано. Але ми точно знаємо, що шансів на зміни більше, ніж якби все залишилося по-старому. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Ми маємо президента, за якого в першому турі проголосував кожен третій, а в другому - троє з чотирьох. Опоненти явно його недооцінювали. Вони думали, що мають справу з боягузом і слабаком. Але він здивував багатьох, вважає політик. 
 
Віктор Балога стверджує, що з новим президентом не знайомий, вони з ним ніколи не бачилися. Але політик не думає, що Зеленський розверне країну в іншому напрямку. По-перше, тому що справляє враження людини, яка дружить з головою. А по-друге, тому що це не під силу жодному політику. Народ визначився зі своїм шляхом і не дозволить нікому з нього зійти. Це ми знаємо точно. А що буде далі - подивимось. 
 
22 квітня для Володимира Зеленського - це не кінець, це лише початок. Багато людей в політиці щиро бажають йому провалитися і будуть все для цього робити. Тому важко буде з перших днів, переконаний нардеп. 
 
“Особисто мені хочеться вірити, що новий президент зробить все можливе, щоб через п’ять років ніхто не шкодував за свій вибір. А для цього треба небагато - бути чесним і служити своїй країні. 
 
Я впевнений, що помилки будуть. Вони були і у нас, хоча ми не коміки і не артисти. Помилки є завжди, коли ти щось робиш. Але головне, щоб новий президент реагував на них не так, як Порошенко. Особисто від мене порада пану Зеленському - менше ходити по коврах, а більше - по землі. Бо на Банковій живе якась страшна інфекція, яка вражає кожного президента”, - наголосив В. Балога. 
 
Порошенко залишив країну з корупцією, з мільйонами заробітчан, зі зруйнованими надіями, а на останок ще й розірвав суспільство і змусив українців ненавидіти одні одних. Зшити все до купи і при цьому дати результат - це нелегко. Але чим важча задача - тим більша нагорода чекає того, хто з нею справиться, додав нардеп.  
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі