Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Нічого хорошого цей парламент уже не зробить
2019-05-02 12:37:00

Віктор Балога: Нічого хорошого цей парламент уже не зробить

Сьогоднішній склад парламенту не відповідає реаліям життя. Він був сформований під впливом емоцій і значну його частину складають випадкові люди. Вони загралися у форму і повністю забули про мету свого існування - приймати рішення в інтересах людей. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політика, ця Верховна Рада забула, що є окремою гілкою влади і повністю перетворилася на придаток Порошенка. Більшість народних депутатів звели свою роботу до натискання кнопок і взагалі забули, що мають представляти людей. Вони живуть своїм мілким життям, яке обмежується брендовими сумочками і новими зачісками. Вони думають лише про те, як би протягнути так ще місяць-два, вважає нардеп. 
 
“Я впевнений, що нічого хорошого для країни цей парламент уже не зробить. Його треба розпускати і йти на перевибори, щоб не втрачати час. Усе має стати на свої місця. Люди, які хочуть працювати для народу, мають замінити тих, хто прийшов у парламент, щоб заробити на круту машину і завести молоду жону. Час випадкових людей минув. Українці хочуть змін, і з цим потрібно рахуватися”, - переконаний В. Балога. 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі