Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Дай Бог, щоб Томос не скасували так само, як рейс на Ужгород
2019-05-06 13:15:00

Віктор Балога: Дай Бог, щоб Томос не скасували так само, як рейс на Ужгород

До 2016 року аеропорт «Ужгород» мав регулярне пряме сполучення з Києвом. Нашим аеропортом користувалися навіть словаки і угорці. Літак був єдиною альтернативою убитим дорогам і потягам, на які ніколи немає квитків. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Але потім, за словами політика, влада реформаторів забула продовжити термін дії угоди зі Словаччиною, яка дозволяла нашим літакам заходити в їхній повітряний простір під час зльоту і посадки. Тому аеропорт занепав, туристичний потік зменшився, дороги стали ще гіршими, а область фактично залишилася відірваною від решти України. Виявилося, що закарпатцю простіше добратися у Будапешт і Прагу, ніж до Києва.
 
В березні цього року все змінилося. Кандидат в президенти Петро Порошенко вирішив врятувати Закарпаття і під вибори урочисто відновив авіасполучення з областю. Нам нарешті дали один рейс на тиждень до Києва з пересадкою у Львові. Всього якихось сім годин в дорозі і ви в столиці. Дуже зручно і швидко, іронізує нардеп. Але наша радість тривала не довго. Виявилося, що такий рейс нікому не цікавий. Бо, як наголошує В. Балога, за сім годин з Києва можна долетіти до Португалії без пересадок у Львові. Тому рейс скасовують. 
 
“Тепер важливо, щоб інші досягнення Порошенка, які він робив під вибори, не перетворилися на гарбуз. Господи прости, але дай Бог, щоб наш Томос не скасували так само, як цей рейс на Ужгород”, - додає політик. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі